Çorum Fotoğraf Sanatı Derneği
Sayfa Yükleniyor
Atam İzindeyiz...
ÇOFSAD YEDİGÖLLER FOTOĞRAF GEZİSİ
1 Ekim 2016
0 Yorum
  • Faaliyet Başlama : 10/23/2016
  • Faaliyet Bitiş : 10/23/2016
  • Faaliyet Yeri : YEDİGÖLLER MİLLİ PARKI
  • Faaliyet Adresi : BOLU

    Sonbahar ve Yedigöller… Mevsim ve mekan ilişkisinin bu kadar güzel olabildiği bir başka ikili bulmak zor olsa gerek. Yedigöller, her mevsim farklı bir güzelliğe sahip olsa da, hazanın renklerini giyinip kuşandığında doyumsuz bir görselle buluşuyor. Yeşilden sarıya, kızıla ve kahverengine dönüşen o pastel renklerinin her tonunu görebilme imkanı sağlıyor. Sabah göller üzerindeki sisle oluşan gizemli görüntü, güneşin kendini göstermesiyle farklı bir görsele bürünüyor. Ağaçların arasından sızan ışığın, yapraklardan aldığı renkleri yedi ayrı göle yansıtması ile suların değişen renkliliğini izlemek ayrı bir eşi benzeri olmayan an yaşatıyor.
Göller arasında akan dereler, çavlanlar, tahta köprüler, sarıya ve kızıla çalan yapraklarla örtülü yürüyüş yolları, her an karşınıza çıkacak bir sincap, eşsiz kuş sesleri, tertemiz havası ve huzuru ile Yedigöller sizi farklı bir dünyaya götürür.
Tüm bu güzellikleri ile Yedigöller, sonbaharda özellikle fotoğrafçıların en fazla rağbet ettikleri yer olarak ÇOFSAD Fotoğraf Gezileri olarak sizi bu güzellikleri birlikte fotoğraflamaya ve gezmeye davet ediyoruz.

İletişim : Ali Rıza Nergisli 0 530 656 19 31

Yorumlar kapatıldı.